Üldehitustööd

Teostame erinevaid üldehitustöid peatöövõtu korras alates vundamenditöödest kuni võtmed kätte lahenduseni. Kõik projektid on meie jaoks ühtviisi tähtsad sõltumata töömahust – oleme ehitanud nii eramuid kui ka lasteaedu, tööstushooneid ja kaubanduskeskusi. Pikaajalise kogemuse läbi suudame teile abiks olla ükskõik millise raskusastmega projekti puhul. Tutvu meie referentsidega siin

Betooni- ja müüritööd

Omame suurt kogemust erinevate hoonete konstruktsioonide betoneerimistöödega – teostame vundamenditöid, raudbetoonkonstruktsioonide ehitust, valame betoonpõrandaid ning ehitame treppe, silluseid jms., samuti teostame vanade betoonkonstruktsioonide lammutust.

Ehitiste püstitamisel oleme kasutanud kõiki levinumaid materjale – fibo, aeroc, betoonplokid. Laome nii musta kui puhast vuuki.

Fassaaditööd

Soojustame ja viimistleme iga tüüpi fassaade – omame kogemust nii puit- kui kivifassaadidega. Fassaad on ehitiste üks olulisemaid visuaalseid komponente ning seetõttu pöörame pikaealisuse saavutamisele ning kvaliteedi tagamisele olulist tähelepanu.

Renoveerimine ja remonditööd

Kohandame mistahes hoone tänapäeva vajadustele ning nõuetele vastavaks. Teostame kapitaalremonti, kapitaalseid täiendusi, laiendusi ning juurdeehitusi, samuti rekonstrueerime uue ehitise säilinud detailide või dokumentide baasil. Omame ka muinsuskaitse tegevusluba.